Karrier

Hello!

Örülök, hogy az online marketinges állásaink után érdeklődsz. 🙂

Szeretünk új SEO eszközöket és módszereket kipróbálni – és ami beválik, azt örömmel hasznosítjuk az ügyfeleinknél is, akik között olyan cégek vannak, mint a Bónusz Brigád, Cinema City, BioTechUSA, Profession.hu, E.ON vagy a BENU webáruház. A BP Digital – SEO fókuszú online marketing – ügynökségünkbe most új csapattagokat keresünk.

Miért dolgozunk minden nap?

  • Magyarország legjobb SEO ügynöksége szeretnénk lenni. És elég jól állunk. 🙂

Miért érdemes velünk dolgoznod?

  • Jófej, fiatalos 10 fős csapat vagyunk. Az egyes területek legjobb szakértőivel dolgozunk együtt.
  • Tiszteljük és elfogadjuk egymást. A különbözőségre értékként tekintünk.
  • Maximalisták vagyunk. A munkánk és az ügyfeleink eredményei alapján nyugodtan megítélhet minket bárki.
  • Őszinték vagyunk. Elismerjük, ha hibázunk és kijavítjuk.
  • Szeretünk tanulni. Minden pénteken csapatreggelink van, amikor egy finom reggeli mellett inspiráló beszélgetéseket szervezünk vendégelőadókkal, vagy belsős oktatást tartunk. Az ország jelentős konferenciáin rendszeresen részt veszünk előadóként.
  • Szeretünk ünnepelni. Az egyéni és céges sikereket elismerjük és megünnepeljük.
  • Tudunk pihenni. Kéthetente céges csapatebédeken, 1-2 havonta csapatépítőkön lazulunk; évente kétszer pedig céges nyaralásra megyünk, amit a cég finanszíroz.
  • Nálunk munka van és nem munkaidő. Az az elvárás a csapattagok felé, hogy a feladataikkal hatékonyan, határidőre elkészüljenek.
  • A belváros szívében, a Kálvin téren van a panorámás irodánk.
  • Korlátlan Nespresso kávé és tea biztosítja, hogy mindig friss és energiával teli légy.

Ha szeretnél velünk dolgozni, jelenleg ezek a lehetőségek aktuálisak:

Szabadúszó szövegíró állás

Ezek lesznek a feladataid:

  • Szövegírás változatos ügyfeleknek, különböző iparágakban.

Ilyen tudásra és tapasztalatra lesz szükséged:

  • Van tapasztalatod szövegíróként és szerkesztőként is.
  • Tudsz és szeretsz csapatban, másokkal dolgozni.
  • Pontos és precíz vagy – mind határidők betartása, mind a kiadott munkád minősége kapcsán.
  • Érted, vagy szeretnéd megtanulni a SEO alapjait.

Ha szívesen beszélgetnél velünk, akkor töltsd ki kérlek az alábbi rövid formot és néhány napon belül felvesszük Veled a kapcsolatot: http://bit.ly/szabaduszo-szovegiro-jelentkezes

Remélem, hamarosan találkozunk. 🙂

Baráti üdvözlettel,

Szesztay Péter

u.i: alább találsz néhány pillanatképet az ügynökségünk mindennapjaiból